ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİMİZ

  ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ
ÖSYM SONUÇLARI
Köyümüz çocuklarından üniversite kazananları tebrik ediyoruz.Başarılarının devamını dileriz. Yurt, Burs/kredi müracaatlarını Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu internet sayfasından yapmayı unutmayınız.Başvuru İçin TIKLA  
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞENLERİN LİSTESİ




2017-2018 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN GENÇLERİMİZ

Derneğimize üye olan köylülerimizin çocuklarından 2017 Eğitim Öğretim Yılında en az 4 yıllık bir Yüksek Öğretim kurumuna yerleştirilen öğrencilerimize derneğimiz olarak hediye 1 ad küçük altınları 09.09.2017 saat 19.00 da Derneğimizde toplantı yaparak verilmiştir.Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. Yönetim Kurulu 


ADI SOYADI

BABA ADI

ÜNİVERSİTESİ

BÖLÜMÜ

HALİL SÜLÜK

MEHMET

KARAELMAS ÜN.

MAKİNE MÜH.

 ARİF ŞEN

HAYDAR 

ADNAN MENDERES Ü. 

EKONOMETRİ 

 BİROL ŞEN

ALİ 

GAZİ ÜN. 

ELEKTRİK-ELEKTRONİK 

 BUKET KÖSE

 MERDAN

 GAZİ ÜN

 SİGORTACILIK-BANKACILIK

 GİZEM EKE

HAYDAR 

ANADOLU ÜN. 

ENGELLİ ENTEĞRASYONU 

 

 

 

2016-2017 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN GENÇLERİMİZ

ÖSYM ÜNİVERSİTE KAZANANLAR

Derneğimize üye olan köylülerimizin çocuklarından 2016 Eğitim Öğretim Yılında en az 4 yıllık bir Yüksek Öğretim kurumuna yerleştirilen öğrencilerimize derneğimiz olarak hediye 1 ad küçük altınları 09.09.2016 saat 16.00 da Derneğimizde toplantı yaparak verilmiştir.Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. Yönetim Kurulu 
1-İlhan Öztürk'ün oğlu Haydar Öztürk-Balıkesir Üniv.
2-Gönül Turan Öztürk'ün oğlu Mehmet Turan-Başkent Üniv.
3-Zeynep Duyar'ın kızı Ezgi Duyar-Karabük Üniv.
4-İsmail Köse'nin oğlu Uğur Köse-Kıbrıs Lefke Avrupa Üniv.
5-Şehriban Karaseyfioğlu Şahin'in kızı Seren Karasyfioğlu-Akdeniz Üniv.
6-Haydar Alpaslan'ın oğlu Gazi Alpaslan-Abant İz.Bays.Üniv.
7-İbrahim Alpaslan'ın oğlu Eren Alpaslan-Kıbrıs Lefke Avrupa Üniv. 
---------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------
1  ADI SOYADI BABA ÜNİVERSİTE FAK. BÖLÜM
2  HAYDAR ÖZTÜRK İLHAN  BALIKESİR ÜN.  MÜH.  MAKİNE
3  HAYDAR ÖZTÜRK MEHMET  17 EYLÜL ÜN.  BANDIRMA YK . İKLİMLENDİRME
4  MEHMET TURAN  İSMAİL BAŞKENT ÜN.   Bilgisyar Müh.Fak.  Bilgisayar Müh.
5  EZGİ DUYAR ZEYNEP KARABÜK ÜN. EDEBİYAT FAK FELSEFE
6 YASİN ALPAESLAN.. KARACA MEHMET AKDENİZ ÜN. MÜH. ELELTRİK-ELEKTRONİK
7 FATMA NUR SÜLÜK YAŞAR MUĞLA DALAMAN MYO. MUHASEBE
8 AHMET EREN HÜSEYİN NİŞANTAŞI MYO İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
9 UĞUR  KÖSE İSMAİL KIBRIS LEFKE AVR.  MİMARLIK FAK.  İÇ MİMARLIK
10 ERDEM ALPASLAN HİKMET ABANT BAYSAL ÜN. MESLEKYÜKSEK OKULU OTOMOTİV
11 ERCAN ALPASLAN HİKMET BOZOK ÜN. TEKNİK BİLİMLER FAK. TARIM MAKİNALARI
 

 12-Seren Karaseyfioğlu-Şehriban-Akdeniz Ünv.-Müh.Fak. Bilg.Say.Müh(İng)
 13-Gazi Alpaslan-Haydar-Ab.İz.Bay.Ünv.-İkd.İd.Bilm.Fak.-İşletme 
 14-Eren Alpaslan-İbrahim-Lefke Avr.Üniv.-Mimarlık Fak.-İç Mimarlık 

2016-2017 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN GENÇLERİMİZ
1  ADI SOYADI BABA ÜNİVERSİTE FAK. BÖLÜM
2  HAYDAR ÖZTÜRK İLHAN  BALIKESİR ÜN.  MÜH.  MAKİNE
3  HAYDAR ÖZTÜRK MEHMET  17 EYLÜL ÜN.  BANDIRMA YK . İKLİMLENDİRME
4  GÖNÜL TURAN ÖZTÜRK İSMAİL BAŞKENT ÜN.     
5   ZEYNEP KARABÜK ÜN.
FELSEFE
6 .. KARACA MEHMET AKDENİZ ÜN. MÜH. ELELTRİK-ELEKTRONİK
7 FATMA NUR SÜLÜK YAŞAR MUĞLA DALAMAN MYO. MUHASEBE
8




9


   
10          
11          
12          
13          
           





2015-2016 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN GENÇLERİMİZ
1  HÜSEYİN CAN SÜLÜK MEHMET  ADNAN MENDERES ÜN.  MÜHENDİSLİK FAK.  MAKİNE MÜH. 
2  ZEREN AKSOY HAYDAR  M.AKİF ERSOY ÜN.  BUCAK M.Y.O.  MUHASEBE 
3  GÖZDE ŞENGÜN SADIK  AHİ EVREN ÜN.  SAĞLIK YK . HEMŞİRELİK 
4  MERVE YAŞAR  KARABÜK ÜN.     
5  HÜSEYİN EREN (SÜLÜK) TURAN  HACETTEPE ÜN.  TEKNOLOJİ MYK.  MAKİNE 
6  YAREN ÖZTÜRK ZAFER  DOKUZ EYLÜL ÜN.  HUKUK FAK.  HUKUK 
7  BARAN YILDIZ YILMAZ ADNAN MENDERES ÜN.  MÜHENDİSLİK FAK.  BİLGİSAYAR M. 
8  GİZEM ÖZTÜRK KAMİL  ADNAN MENDERES ÜN.  NAZİLLİ İİBF  ULUSLAR ARASI İ. 
9  EREN ALPASLAN HİKMET ÇUKUROVA ÜN. MÜHENDİSLİK FK.  JEOLOJİ MÜH.
10  HATİCE KOÇAK (ŞEN) GÖNÜL  ANADOLU ÜN.  MÜHENDİSLİK FAK.  BİLGİSAYAR MÜH. 
11  İSMAİL YILMAZ ERGÜLÜ  SAKARYA ÜN.  MÜH. FAK.  MAKİNE MÜH. 
12  GÜLSÜN EKE  DENİZ HİTİT ÜN.  TIP FAK  TIP 
13          
           


2014-2015 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ
  ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTESİ FAK.
 1 GÜLİSTAN EKE RAMAZAN   PAMUKKALE  MÜHENDİSLİK
 2 BURCAK AHİ  MUSTAFA BAŞKENT   FEN-EDE.
 3 EDA ALPASLAN HAYDAR  ABANT İZZET BAYSAL  İİBF 
 4 TUĞÇE ARIKÇI    GAZİ ÜN. FEN-EDEBİYAT 
 5 MEHMET ŞENGÜN  ABANT İZZET BAYSAL  FEN-EDEBİYAT 
 6 DİLEK KÖSE  BEKTAŞ KIRIKKALE  İİBF 
 7 ALİEKBER SOYASLAN RAMAZAN  GİRESUN ÜN.   
 8  Bektaş ŞEN  Arap  Çankırı Karatekin Ü.  Muh.
 9  SAVAŞ ALPASLAN METİN  ANADOLU ÜN.   
10 MUHARREM AKDULUM HATEM KIRIKKALE ÜN.  
11        




 

 

2013-2014 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ
  ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE/BÖLÜM
1

MEHTAP SÜLÜK

MUHARREM MAKİNE MÜH. MAKİNE MÜH.
2 HÜSNİYE BEKDAŞ HALİM  MUĞLA  DİYETİSYEN 
3 GÜNEŞ GÖBEL  SATILMIŞ  KIRIKKALE  İKTİSAT 
4 DEMET ŞEN AŞIR MANİSA GRAFİK TASARIM
5 ZELİHA KÖSE   ZONGULDAK HEMŞİRELİK
6 HASANCAN YURT ARAP ESKİŞEHİR OS. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
7 DİLEK KOLSUZ MUSTAFA BOLU İŞLETME
8 BURCU ŞEN AHMET BOLU İŞLETME
9 YAŞAR BAŞOĞLU MUSTAFA BOZOK ÜN. ADALET MES.YÜK.OKU
10 SERKAN KÖSE   YILDIZ TEKNİK BİLGİSAYAR PROĞRAM
11 ALPER TOPRAK HÜSEYİN SÜLEYMAN DEMİREL ENERJİ SİST. MÜH.
12 Ali KÖSE TALİP YILDIRIM BEYAZIT HEMŞİRELİK

 

 

 
















2012-2013 ÖĞRETİM DÖNEMİ ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ
  ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE/BÖLÜM

1

BAŞER KANDEHİR CELAL ODTÜ MÜH.
2 FİGEN EKE AHMET GAZİ POLATLI
3 MURAT EKE İRFAN MUĞLA İKTİSAT
4 TOLGA ÖZTÜRK SÜLEYMAN AFYON MALİYE
5 AHMET ANIL SARI AHMET KARABÜK BİL.MÜH.
6 CEM SOYASLAN ARAP ANKARA İKTİSAT
7 ZEHRA ŞEN SELAHADDİN KAFKAS İNGİLİZ DİLİ
8 GÖZDE ŞEN BAYRAM CUMHURİYET PİSİKOLOJİ
 9 Veli Can KÖSE  Ali Ekber KÖSE     
 
 
2011-2012 ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTE KAZANANÜNİVERSİTE KAZANAN
  AD SOYAD BAB ADI ÜNÜVERSİTESİ FAK. BÖLÜMÜ
1 GÜNEŞ GÖBEL SATILMIŞ GÖBEL UŞAK ÜN. İBF KAMU YÖN.
2 GİZEM ÖZTÜRK BEKTAŞ ÖZTÜRK Z.KARAELMAS ÜN. İBF MALİYE
3 BARIŞ KANDEHİR CELAL KANDEHİR ANKARA ÜN. DİŞ HEK. FAK DİŞ
4 UĞUR BEKDAŞ HALİM BEKDAŞ PAMUKKALE ÜN. MÜH.FAK MAKİNE MÜH.
5 MEHMET KOCA HAYDAR KOCA GÜMÜŞHANE ÜN. İBF KAMU YÖN.
6 TUĞÇE ŞEN MEHMET ŞEN ANKARA ÜN. DİL TARİH F.  
7 HÜSEYİN ŞEN ALİ ŞEN ESKİŞEHİR    
8 SİNAN ALPASLAN İBRAHİM ALPASLAN KIRKLAR ELİ ÜN.    
9 SEZGİN KÖSE ALİ KÖSE      
10 SELDA KÖSE RAMAZAN KÖSE 18 MART ÜN. BAYRAMİŞ MYO.  
11 GÜLAY ÖZTÜRK MEHMET ÖZTÜRK GİRESUN ÜN. ŞEBİNKARAHİSAR MYO BÜRO YÖNETİMİ
12 ALİ EKE HAYDAR EKE ANADOLU ÜN. EDEBİYAT FAK.  
13 MUSA ŞENGÜL M.KEMAL ŞENGÜL İZZET BAYSAL ÜN. EDEBİYAT FAK  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

2010-2011 ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTE FAKÜLTE BÖLÜM
1 EZGİ EKE İRFAN KIRIKKALE ÜN. MÜHENDİSLİK BİLGİSAYAR MH.
2 GÖZEM TURAN İSMAİL. MARMARA   PSİKOLOJİ
 3  HÜSEYİN EKE  ALİ  HİTİT    TARİH

2009-2010 ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTE OKUYAN GENÇLERİMİZE
ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ SINIFI
VOLKAN ÖZTÜRK HACI AFYON ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR MÜZİK 3
HATİCE YILDIZ EKE İRFAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER MALİYE 1
DUYGU SÜLÜK ALİ AHİEVRAN ÜNİVERSİTESİ MUCUR MESLEK YÜKSEK O. MUHASEBE 1
BUKET KANDEHİR CELAL NİĞDE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK ELEKTİRİK-ELEKTRONİK HAZ.
BURAK KANDEHİR CELAL ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK ELEKTİRİK-ELEKTRONİK 1
S.MUSTAFA ŞEN MEHMET KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MAKİNE 1
HASRET GÖBEL ŞEVKET ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ   TARİH 2
HAYDAR BEKTAŞ MEHMET MUĞLA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FEN FİLGİSİ ÖĞR. 1
Sultan ÖZTÜRK HAMZA MUĞLA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT 1  
Gamze ÖZTÜRK SÜLEYMAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   PİS.DAN. VE REH. 1
Özer ÖZTÜRK REMZİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ MÜZİK 2
Muharrem ŞEN MEHMET ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İİBF MALİYE 2
Fatma ŞEN M.KAZIM ŞEN ANADOLU ÜNİV. FEN FAK. BİYOLOJİ 2
Arif ŞEN Hüseyin İZMİR TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ   Makina Müh. 4
Emel EMRE Haydar GAZİ ÜNİVERSİTESİ   Muhasebe 2
Ayfer ÖZTÜRK Ali Ekber ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL VE TARİH COĞ.FAK. Arkeoloji 1
Gülhan YILMAZ Haydar Çorum Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Hemşirelik 4
Yılmaz KARACA AHMET 100.yIL Üniversitesi Veterinerlik Fak. Veterinerlik 3
GÖKHAN AHİ YAŞAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE   4
Meltem SÜLÜK Muharrem Marmara Ün. İİB.Fak Kamu Yön  
Pınar Buket ŞEN Abidin Gazi Üniversitesi Çorum Meslek Yüksek Okulu    
Filiz KÖSE İsmail Kırıkkale Ün. Eğitim Fak. Sınıf Öğretmenliği  
İlknur KOCA Cuma Kırıkkale Ün. Keskin Meslek Yüksek Okulu    
Murat KÖSE   Gazi Üniv. Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Böl.  
İbrahim AKKAYA Adem-Leyla Düzce Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik Öğret. (Master)  
Meral ARIKÇI MUZAFFER Süleyman Demirel Ün. İktisat Fak. İktisat Bölümü (4 yıllık)  
Hakan GÖBEL ŞEVKET Ahi Evran Üniv. Fen -Edebiyat Fak. Biyoloji (4 Yıllık)  
Zekine ŞEN Musa Kazım Giresun Üniversitesi Bulancak MESYO    
Serap KÖSE HAYDAR ANKARA ÜN. FEN-EDEBİYAT BİYOLOJİ 4YILLIK  
 
 
 

BAŞARILAR DİLERİZ..... Yönetim Kurulu

İlave etmek İstediğiniz öğrencilerin bilgilerini yorum bölümüne yazarsanız listeye ilave edilecektir.